NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Jeszcze tylko 20 tysięcy do 9 milionów

2019-04-04 18:20:00

TnijURL.com

Serwis internetowy do skracania długich linków znajdujący się od 2010 roku w internecie pod adresem TnijURL.com, osiąga coraz to lepsze wyniki. Ostatnie modyfikacje budowy serwisu oraz niektóre dodatki powodują że widoczność witryny w wynikach wyszukiwarek jest naprawdę coraz bardziej zadowalająca. Wraz z lepszą widocznością pojawiają się incydenty takie jak niedawno opisywany przez nas sposób na wyłudzenie pieniędzy. Jednak i z tego przypadku wynieśliśmy lekcję oraz wprowadziliśmy dodatkowe mechanizmy identyfikujące dla osób korzystających z darmowego i anonimowego narzędzia z głównej strony.

 

Tymczasem czas płynie swoim biegiem a wraz z kolejnymi dniami zbliżamy się do dużego wydarzenia dla naszej witryny. Wzrost zainteresowania stroną widoczny jest po stronie ilości odwiedzin ale także ilości tworzonych każdego dnia nowych linków. Od czasu gdy zniknęła nam wielka konkurencja ze strony usług Goo.gl , notujemy każdego dnia większe ilości skracanych linków. Zdajemy sobie sprawę że internauci podzielili się między różne platformy a nasza nie jest aż tak popularna jak pozostała z konkurencji witryny. Dlatego i wzrost jaki zanotowaliśmy jest liczony w kilku procentach do poprzednich wyników. Jednak wzrost jest widoczny i przekłada się na nowe rejestracje, ilość skracanych linków a to z kolei przekłada się na ilość kliknięć w skrócone linki. Na samym końcu tego wszystkiego jest nasz rotator banerów który dzięki temu wszystkiemu notuje coraz większe ilości odsłon materiałów reklamowych współpracujących z nami firm.

 

20 tysięcy do 9 milionów

Zgodnie z informacjami które przedstawiają nasze statystyki pozostało już niecałe 20 tysięcy kliknięć do wyniku 9 milionów. Tak to już prawie dziewięć milionów kliknięć w linki które skrócili nasi użytkownicy. Jak to działa ? W bardzo prosty sposób. Udostępniamy naszym internetowym użytkownikom darmowe i anonimowe narzędzie dzięki któremu każdy może za darmo skrócić dowolny długi link na znacznie krótszy. Jaki jest cel skracania linków ? Niektóre linki do aukcji lub ofert na forach czy platformach internetowych w swoim ciągu mają zaszyfrowane informacje przez co są bardzo długie. Niektóre takie oferty ludzie chcą sobie przesyłać za pomocą SMS lub innych komunikatorów które posiadają możliwość wprowadzenia np. tylko 160 znaków. To właśnie w tym momencie wkracza nasza usługa i skraca długi link na krótki dzięki czemu można łatwo go przesłać za pomocą różnych komunikatorów lub usług tekstowych. Z tego wszystkiego wyszło już prawie 9 milionów kliknięć w linki stworzone za pomocą naszego serwisu internetowego. Dziękujemy wszystkim za tą owocną współpracę i zachęcamy do dalszego korzystania z usługi.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: