NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowy panel statystyk w TnijURL.com

2019-03-29 15:47:00

Nowe statystyki strony TnijURL.com

W ostatnim czasie nasza firma została zmuszona do zwiększenia zaangażowania finansowego w serwis TnijURL.com . Niestety przez aktywność przestępców, musieliśmy poświęcić czas i pieniądze w celu poprawy budowy całego serwisu. Do włamania nie doszło ale za to wykorzystano darmowy mechanizm do anonimowego skracania długich nazw linków internetowych. Przez fakt wykorzystania naszej witryny do celów przestępczych, zmusił nas do wdrożenia mechanizmów które rejestrują adresy IP wraz z czasem utworzenia nowego skróconego linku. Mechanizm ten ma na celu zbierać dane o internautach którzy korzystają z naszej darmowej usługi. Dane te nie są przetwarzane a jedynie archiwizowane w celach prewencyjnych. To oznacza że jeśli któryś z linków będzie dokonywał wymuszeń lub innych działań przestępczych, my będziemy w stanie podać organom ścigania więcej wartościowych danych o przestępcy. Niestety uczymy się na własnych błędach, dlatego nie mamy zbyt wielu informacji które chcielibyśmy przekazać Policji. To doprowadziło do wyłudzenia pieniędzy przy pomocy skróconego linku. Teraz osoby które będą chciały wykorzystać nasz portal do celów przestępczych, ich dane internetowe zostaną zapisane na naszym serwerze w celach późniejszej weryfikacji przez organy ścigania.

 

Efektem rozbudowy jest głębsza analityka całej witryny. Teraz już nie tylko udostępniamy usługi ale tez dokładnie informujemy co później dzieje się z tymi linkami. Czy ktoś w nie klika czy są po prostu zawieszone w przestrzeni.

 

Dzięki nowym statystykom można w łatwy sposób dowiedzieć się jaka była klikalność w linki zamieszczane za pomocą naszego serwisu. W które dni powstało najwięcej linków w historii całej witryny. Możemy dalej podziwiać informację na temat ilości skróconych linków w ostatnich siedmiu dniach.

 

Aby urozmaicić statystyki dodaliśmy również trzy listy linków. Pierwsza prezentuje listę linków które zebrały w historii najwięcej kliknięć. W następnych kolumnach podobne zestawienie tylko dotyczy ostatniego tygodnia oraz miesiąca. Dane są prezentowane w przejrzysty sposób a linki można kliknąć i sprawdzić d jakich danych prowadzą.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: