NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Audyt SEO czyli audyt budowy strony WWW

2019-08-16 22:03:00

Audyt SEO

W ostatnich latach w branży IT pojawiła się nowa usługa a mianowicie audyt SEO. Sprawdzenie budowy witryny internetowej od strony znaczników HTML oraz tagów i opisów jest bardzo ciężkim zadaniem. W przypadku małych stron bardzo łatwo przeprowadzić audyt strony. Jednak gdy mamy powyżej 50 podstron to zaczyna się prawdziwe schody. W kodzie strony w przypadku występowania wielu podstron znajdują się elementy powtarzalne dla każdego dokumentu. Jednak wytyczne wyszukiwarek wymagają aby każda z tych sekcji na każdej podstronie były unikalnie wypełnione co ma sprzyjać dokładnym opisaniu danej podstrony zamiast wpychaniu słów kluczowych na każdej podstronie.

 

Ads-Center.NET

Nasza firma od kilku już lat przeprowadza audyty SEO we własnym zakresie. Jest to wymagane przy pozycjonowaniu witryn internetowych a tym głównie się zajmujemy. Przeprowadzamy audyty budowy stron w celu wyeliminowania wszystkich błędów i braków w języku HTML tak aby strona nie była sztucznie obciążona błędami popełnianymi przez ludzi. W celu usprawnienia działania pomagamy sobie narzędziami, które skracają czas analizy wszystkich podstron.

 

Przez ostatnie trzy lata przeanalizowaliśmy już ponad 4000 witryn co daje pokaźną liczbę przeprowadzonych audytów budowy witryny. W celu usprawnienia działania postanowiliśmy udostępnić szerokiemu gremium właścicieli witryn oraz ich projektantów nasz mechanizm do zamawiania audytów. Z racji wygenerowania ogromnej masy dokumentów, w celu usprawnienia działania postanowiliśmy stworzyć platformę internetową dzięki której w szybszy sposób będziemy komunikować się z odbiorcami naszych audytów.

 

Teraz gdy na ukończeniu jest nasz system do dystrybucji audytów mamy możliwość przeprowadzania jeszcze większej liczby sprawdzeń. Chcemy też nawiązać współpracę z twórcami witryn internetowych. Naszym zamiarem jest wdrożenie nowego standardu obsługi klienta przy odbiorze witryny jako produktu. Każda taka finalizacja umowy budowy witryny powinna opierać się o audyt SEO. W najbliższym czasie będziemy starać się wdrożyć ten nowy standard tak aby usystematyzować rynek twórców witryn i wymódz na specjalistach dokładniejsze pisanie kodu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: