NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Zawarcie współpracy Ads-Center i PKSI Grup

2016-01-24 23:19:19
Responsive image

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.net podpisała umowę z PKSI Grup w zakresie współpracy przy sprzedaży multikodów do katalogów stron internetowych.

Nowy portal Fv24.pl od Ads-Center.NET

2016-01-14 23:28:54
Responsive image

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET oddała do dyspozycji kolejny portal adresowany do przedsiębiorców szczególnie tych drobnych którzy rozpoczynają dopiero biznes. Firma Ads-Center.NET już kolejny raz udostępnia portal i podstawowe funkcje za darmo w celu wsparcia Polskiego biznesu.

Nowy interfejs WymianaBanerów.com

2015-09-22 11:28:30
Responsive image

W ramach prac usprawniających działanie naszych serwisów internetowych które tworzą trzon zaplecza tematycznego, przyszedł czas na rewitalizację serwisu WymianaBanerów.com

VODHD.EU reaktywacja serwisu z filmami

2015-06-19 12:12:57
Responsive image

Po kilku latach przerwy postanowiliśmy reaktywować jeden z naszych serwisów internetowych który skupiał wokół siebie internautów którzy chętnie oglądają filmy za pomocą przeglądarek internetowych. Od tygodnia trwają prace nad wprowadzaniem aktualnych linków prowadzących do opisywanych filmów w recenzjach.

Odnowiliśmy jedną z naszych witryn WymianaBanerow.com

2014-11-11 17:10:25
Responsive image

W ostatnim czasie wiele witryn odnowiło swoje oblicza. Jest to teraz pozytywny trend. Widać że grafika idzie cały czas na przód. Również dział marketingu dorzuca swoje kilka groszy do wyglądu. Nowe strony firm które posiadają kapitał stają się wizytówkami nowoczesnego internetu.

Ostatnia domena odzyskana Skarbonka.net

2014-10-16 11:18:39
Responsive image

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski, odzyskała ostaniom domenę która była w poprzednich latach przez firmę odkupiona od osoby rejestrującej. Od tej pory wszystkie domeny należące do naszej agencji są zarejestrowane we własnym rejestratorze domen internetowych pod adresem TaniaDomena.eu

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: