NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Owocne długie negocjacje

2018-04-30 23:23:08
Responsive image

CentrumPrasowe.pl ma nowego właściciela. Po długich negocjacjach między Ads-Center.NET Sp Zo.o. a właścicielem CentrumPrasowe.pl w ostatnich miesiącach toczyła się gorąca dyskusja na temat warunków przejęcia portalu. Ostatecznie możemy poinformować że zakończyliśmy pozytywnie negocjacje.

Start nowej spółki Ads-Center.NET Sp Zo.o.

2018-02-20 12:49:57
Responsive image

Po zamknięciu działalności gospodarczej o nazwie Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET powstała duża pustka. Okazało się że portale które zostały zbudowane za czasów istnienia działalności gospodarczej dalej żyją własnym życiem, dlatego postanowiono poszukać jakiegoś rozwiązania i tak powstała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET została zamknięta

2018-02-14 14:52:25
Responsive image

Agencja trwała jako działalność gospodarcza na rynku przez ponad osiem lat. Pod koniec 2017 roku została zamknięta w dotychczasowej formie jakiej była prowadzona. Zamknięcie agencji jest związane również z obecnie panującym zawirowaniem wśród rożnych przepisów prawa i brakiem stabilności w tej dziedzinie. Dlatego asekuracyjnie została podjęta odpowiednia decyzja która została następnie wdrożona do działania.

Nowe narzędzia dla biznesu

2017-12-14 23:37:17
Responsive image

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET stale pracuje nad kolejnymi narzędziami które usprawniają lub zmniejszają koszty operacyjne w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem firmy.

Odnowione TnijURL.com

2017-10-23 23:38:54
Responsive image

Jedna z witryn za prośbą internautów została odnowiona a zarazem przygotowana do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Teraz możesz skrócić długi adres również za pomocą swojego telefonu.

Zakończenie przeprowadzki na nowy serwer

2017-10-10 18:14:32
Responsive image

Firma Ads-Center.NET została zmuszona do zmiany serwera oraz usługodawcy z 1and1 z Niemiec na OVH we Francji. Ponad miesięczna migracja została zakończona. Teraz możemy cieszyć się z nowej maszyny.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: