NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Nowy portal Fv24.pl od Ads-Center.NET

2016-01-14 23:28:54
Responsive image

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET oddała do dyspozycji kolejny portal adresowany do przedsiębiorców szczególnie tych drobnych którzy rozpoczynają dopiero biznes. Firma Ads-Center.NET już kolejny raz udostępnia portal i podstawowe funkcje za darmo w celu wsparcia Polskiego biznesu.

Nowy interfejs WymianaBanerów.com

2015-09-22 11:28:30
Responsive image

W ramach prac usprawniających działanie naszych serwisów internetowych które tworzą trzon zaplecza tematycznego, przyszedł czas na rewitalizację serwisu WymianaBanerów.com

VODHD.EU reaktywacja serwisu z filmami

2015-06-19 12:12:57
Responsive image

Po kilku latach przerwy postanowiliśmy reaktywować jeden z naszych serwisów internetowych który skupiał wokół siebie internautów którzy chętnie oglądają filmy za pomocą przeglądarek internetowych. Od tygodnia trwają prace nad wprowadzaniem aktualnych linków prowadzących do opisywanych filmów w recenzjach.

Odnowiliśmy jedną z naszych witryn WymianaBanerow.com

2014-11-11 17:10:25
Responsive image

W ostatnim czasie wiele witryn odnowiło swoje oblicza. Jest to teraz pozytywny trend. Widać że grafika idzie cały czas na przód. Również dział marketingu dorzuca swoje kilka groszy do wyglądu. Nowe strony firm które posiadają kapitał stają się wizytówkami nowoczesnego internetu.

Ostatnia domena odzyskana Skarbonka.net

2014-10-16 11:18:39
Responsive image

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski, odzyskała ostaniom domenę która była w poprzednich latach przez firmę odkupiona od osoby rejestrującej. Od tej pory wszystkie domeny należące do naszej agencji są zarejestrowane we własnym rejestratorze domen internetowych pod adresem TaniaDomena.eu

Piąte urodziny Ads-Center.NET

2014-04-08 10:52:32
Responsive image

Firma którą założył Krzysztof Wolski w kwietniu 2009 roku dziś obchodzi już swoje piąte urodziny. Od początku działalności dużo się zmieniło ale fundamenty firmy pozostały niezmienione. Firma nadal stawia na rozwój, według prezesa, czas inwestycji jeszcze się nie skończył.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: