NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Pozycjonowanie płatne za efekt

2020-07-16 14:30:00

Pozycjonowanie płatne za uzyskane efekty

Ads-Center.NET Sp zoo, pozycjonuje strony internetowe dla swoich klientów w modelu płatności jedynie za uzyskany efekt. Jest to obecnie bardzo rzadko spotykany model świadczenia tej usługi. Większość dziś znajdujących się na rynku oferentów na usługi pozycjonowania wymusza na klientach podpisanie umowy z płatnością abonamentową bez wyraźnych efektów. Jest to tłumaczone wysokimi kosztami pozyskiwania linków oraz publikacji treści sponsorowanych na obcych portalach informacyjnych czy też blogach.

 

Model pozycjonowania stron klientów w oparciu o stały abonament bez uzyskania konkretnych wyników w postaci wzrostu widoczności w wynikach wyszukiwania jest dość mało uczciwy. Dlatego my jako agencja marketingowa z wieloletnim doświadczeniem oferujemy jedynie usługi płatne za uzyskany efekt w postaci uzyskania widoczności na pierwszej karcie na daną frazę czyli w tak zwanym TOP 10. To oznacza że każdy klient korzystający z naszych usług pozycjonowania opłaca fakturę dopiero gdy strona zgłoszona do pozycjonowania uzyska widoczność w pierwszej dziesiątce wyników na daną frazę. W przeciwnym razie nie pobieramy opłaty a nawet nie wystawiamy faktury.

 

Tylko doświadczone i naprawdę mocne agencje SEO mogą sobie pozwolić na takie podejście do swoich klientów. Doskonale znamy swoje możliwości oraz strategie którymi wpływamy na pozycje pozycjonowanych przez nas stron internetowych. Dzięki temu możemy tworzyć usługi na najwyższym poziomie i proponować klientom wysoką jakość. Tylko w ten sposób można uzyskać doskonałą synergię między firmą SEO a klientem którego się obsługuje.

 

Zapraszamy do naszej oferty w celu zapoznania się z szczegółami.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: