NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Pierwsze konsultacje odbyte w ramach StartupyPomagaja.pl

2020-04-13 08:15:00

Pierwsze konsultacje już za nami

Firma Ads-Center.NET Sp Zoo wspiera Polskich bohaterów (służby medyczne), w walce z Koronawirusem znanym pod nazwą SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. W ramach wsparcia przekazujemy swoją wiedzę jako bezpłatne konsultacje w zamian za wpłaty na rzecz zbiórki pieniędzy na walkę z pandemią w Polsce. Jako że zajmujemy się marketingiem oraz działaniami PR, nasze usługi bezpośrednio nie pomogą ale za to możemy i przeprowadzamy darmowe konsultacje w celu pozyskania dodatkowych wpłat na akcję SiePomaga.pl organizowaną przez Jurka Owsiaka.

 

Już w pierwszym tygodniu od startu platformy StartupyPomagaja.pl zamieściliśmy ogłoszenie o przeprowadzaniu przez naszą firmę darmowych konsultacji. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Już w pierwszym tygodniu od dodania oferty przeprowadziliśmy kilka konsultacji i tym samym pozyskaliśmy ponad 1000 złotych na walkę z pandemią SARS-CoV-2.

 

Jesteśmy dumni z faktu że możemy w ten sposób przysłużyć się firmom w potrzebie a jednocześnie pozyskać dodatkowe środki na walkę z pandemią która niestety coraz silniej doskwiera wszystkim obywatelom.

 

Na pierwszych krokach nie poprzestajemy. Czekamy na kolejne rezerwacje terminów w sprawie konsultacji, które z wielką chęcią przeprowadzimy. Nasze opracowania są bardzo szczegółowe oraz rozbudowane. Przekazujemy znacznie więcej wiedzy niż jest to rozumiane przez darmowe konsultacje. Wszystko co robimy ma na uwadze dobro firm, które zwracają się o konsultacje oraz zwiększenie ilości wpłat na zbiórkę pieniędzy na walkę z pandemią.

 

Czekamy na kolejne zapytania od następnych firm które chcą skorzystać z darmowych konsultacji z praktykami w dziedzinie marketingu oraz działań z segmentu PR.

 

Razem możemy wspierać akcje pomocowe oraz pomagać uzyskać lepsze wyniki firmom które teraz bardzo cierpią z powodu ograniczeń jakie zostały narzucone w celu powstrzymania szerzenia się wirusa. W jedności siła, a ludzie potrafią się jednoczyć w obliczu zagrożeń które teraz nas wszystkich dotyczą. Z jednej strony walka z pandemią a z drugiej ratowanie firm które powstawały w pocie czoła i często wspierane przez kredyty które muszą być spłacane.

 

Zapraszamy do darmowych konsultacji w naszej firmie, koszt jednej godziny to zaledwie 100 zł na wpłatę na zbiórkę pieniędzy organizowaną przez SiePomaga.pl .

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: