NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

MikroBlog.biz w rękach Ads-Center.NET Sp Zoo

2019-11-27 21:01:00

Kolejne przejęcie w 2019 roku

Spółka Ads-Center.NET w ostatnim czasie prowadziła dość długie i trudne negocjacje w sprawie zarządzania witryną MikroBlog.biz . Serwis ten umożliwia budowanie własnych mikro blogów w systemie SaaS, co oznacza że serwis znajduje się na serwerach należących do właściciela domeny.

 

W efekcie zakończonych negocjacji, wchodzimy w zarządzanie witryną co umożliwia nam na czerpanie korzyści majątkowych z sprzedaży powierzchni reklamowych.

 

Ads-Center.NET Sp Zoo

Spółka zarządza już kilkoma ciekawymi projektami. Do tej pory wszystkie cieszyły się powodzeniem. Mamy głęboką nadzieję że i tym razem uda nam się rozbudować serwis o nowe możliwości oraz przeprowadzić modernizację witryny tak aby spełniała dzisiejsze standardy oraz dopowiadała na wymogi prawne jak i UX.

 

MikroBlog.biz

Witryna znajdująca się pod domeną MikroBlog.biz, istnieje w obecnej formie od 2010 roku. Jest to usługa darmowa która jest kierowana do szerokiej grupy odbiorców prywatnych oraz biznesowych. Udostępnia za pomocą modelu SaaS, skrypt pozwalający prowadzić własny mikro blog w internecie.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: