NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Rewitalizacja witryny ProgramPartneski.org

2019-11-05 09:10:00

Rewitalizacja serwisu ProgramPartnerski.org

Serwis internetowy znajdujący się pod domeną ProgramPartnerski.org został zmieniony przez pracowników firmy Ads-Center.NET Sp Zoo. Witryna została przekazana spółce przez jej właściciela Krzysztofa Wolskiego w nieodpłatne zarządzanie. Z racji iż strona od 2010 roku nie była poddawana rewitalizacji, zostaliśmy do tego niejako zmuszeni przez bieg czasu.

 

Podstawowym założeniem było dogonienie czołówki witryn i współpracowanie z najnowszymi trendami przy tworzeniu witryn internetowych. Witryna ProgramPrartnerski.org była tworzona przed erą smart fonów oraz tabletów. Jej grafika współpracowała jedynie z różnymi wielkościami ekranu standardowych wyświetlaczy stosowanych w laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Po przeprowadzeniu rewitalizacji strona współpracuje z wszystkimi dostępnymi na rynku ekranami w wszelkich urządzeniach które mogą obsługiwać przeglądarki internetowe.

 

Zmiany w samej witrynie ProgramPartnerski.org

Model prowadzonej informacji również uległ zmianie. Przed zarządzeniem rewitalizacji witryny, zostały przeprowadzone badania dostępnych stron internetowych o podobnym modelu działania. Efekty przeprowadzonego rekonesansu dość poważnie nas zadziwił. Okazało się że w segmencie witryn omawiających programy partnerskie istnieje dość duża dziura w postaci braku portalu, który prezentuje dostępne programy partnerskie dzięki którym internauci mogą zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu. Pokusa była bardzo duża gdyż nasza firma posiada możliwości techniczne oraz zaplecze potrzebne do tworzenia takich portali. Dlatego stworzyliśmy nową wersję serwisu do promowania programów partnerskich.

 

Pełny opis portalu ProgramPartnerski.org zostanie opublikowany w osobnym artykule gdyż obecnie zajmujemy się wypełnianiem treściami podstron nowego serwisu. Obecnie bazujemy na treściach które były tworzone na potrzeby strony dawno temu jeszcze podczas zakładania poprzedniej wersji strony. Ale obiecujemy że z każdym tygodniem treści będzie przybywać. Również będziemy dodawać kolejne programy partnerskie dzięki którym można zarabiać.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: