NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Startuje nowa platforma do audytów SEO

2019-08-19 09:14:00

Nowa jakość

Ads-Center.NET dziś oddaje do użytku nową platformę do zamawiania oraz odbierania dokumentów powstałych po audycie SEO oraz audycie linków. Mechanizm który został zaprojektowany a następnie zbudowany w naszej firmie. Narzędzie które powstało ma usystematyzować proces składania zamówień oraz obsługi naszych partnerów a co najważniejsze naszych kontrahentów.

 

Konkurencja

W branży IT w sektorze budowy stron i audytów istnieje bardzo duża konkurencja. Praktycznie każda osoba która poznała język HTML oraz CSS potrafi przeprowadzić audyt zgodności języka zawartego w kodzie strony z tym uważanym za oficjalny standard. Jednak nie każdy jest do tego stworzony. Aby przeprowadzić audyt trzeba się wykazywać bardzo dużym skupieniem, znajomością języków opisu strony oraz dużą determinacją. Wspomniana determinacja jest potrzebna w przypadku poszukiwania klientów gdyż nie każdy uważa że audyt SEO lub linków jest mu potrzebny.

 

Główna zaleta i przewaga nad konkurencją ?

Nasza nowa platforma ma za zadanie skracać dystans między kontrahentem a specjalistami. Do tej pory wszelkie zamówienia były w pierwszej kolejności omawiane telefonicznie lub za pomocą e-maili. Od dziś każdy kto chce przeprowadzić audyt SEO lub audyt linków może zamówić takie badanie już teraz za pomocą prostego formularza znajdującego się na naszej nowej platformie. Naszą największą przewagą jest precyzja wykonywanej usługi oraz szybkość. Nasza konkurencja sztucznie wydłuża czas przeprowadzania audytu w celu podbicia kosztów. My skupiamy się na precyzji oraz szybkości obsługi zlecenia. Przez lata pracy przy stronach internetowych oraz pozycjonowaniu wypracowaliśmy techniki działania które skracają proces. Dodatkowo korzystamy z kilku specjalistów w zakresie programowania. A te czynniki pozwalają nam z kolei na fachową obsługę naszych kontrahentów. Główną zaletą naszej platformy jak i usługi jest możliwość zapoznania się z podsumowaniem znalezionych błędów i problemów całkowicie za darmo. Dopiero po stwierdzeniu przydatności naszego audytu kontrahenci decydują się na zakup pełnego raportu po audycie.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: