NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Przejęcie skryptów serwisu do tworzena map stron WWW.

2019-06-13 13:35:00

Generator map stron WWW

W dawnych czasach gdy nasza spółka Ads-Center.NET była jeszcze działalnością gospodarczą, pałaliśmy się robieniem skryptów na zamówienie często na barterowych zasadach wymiany. Na ten przykład, stworzenie witryny lub elementów tej witryny a następnie korzystania z reklamy lub linków zwrotnych z różych tematycznych podstron portalu współpracownika. Jednym z akich skryptów był system do skanowania witryn oraz tworzenia na podstawie uzyskanych wyników map strony które następnie można bło wykorzystać do pozycjonowania. Jednak umowa użczenia skryptu wnosiła również korzyść dla Ads-Center.NET, która w ostatnim czasie nie jest wykorzystywana.

Z tego względu doszło do zawarcia porozumienia między stronami w którym to Stowarzyszenie SEO rezygnuje z dalszego użytkowania skryptu bez żadnych roszczeń majątkowych i przekazuje wszystkie pliki skryptu ponownie w ręcej Ads-Center.NET

Jesteśmy oecnie w trakcie tworzenia nowej wersji całego oprogramowania co ma na celu zwiększeie użyteczności takiego mechanizmu oraz stworzenie oferty dla potencjalnych zainteresowanych. O postępach prac będziemy na bierząco informować za pomocą Centrum Prasowego.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: