NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowa usługa – linki zabezpieczone hasłem na TnijURL.com

2019-02-07 22:28:00

TnijURL.com

Serwis dostępny pod adresem TnijURL.com to wortal służący do skracania długich linków za pomocą naszego skryptu. Serwis jest dostępny na rynku już od 2010 roku i posiada ponad 100 000 aktywnych skróconych linków w swojej bazie. Łącznie linki skrócone za pomocą naszego serwisu wygenerowały już ponad 8 milionów kliknięć. Na początku 2019 roku posiadaliśmy 420 zarejestrowanych użytkowników, jednak należy nadmienić iż możliwość rejestracji konta użytkownika jest dostępna zaledwie od 2017 roku i to drugiej połowy.

 

Nowa usługa

Serwis TnijURL.com co jakiś czas informuje o wprowadzeniu nowości. Ostatnim razem doszło do całkowitej przebudowy całego wortalu. Tym razem nowość którą wprowadzamy wymaga jedynie rozbudowy panelu użytkownika. Nową usługą jest możliwość zabezpieczenia tworzonego skrótu przy pomocy hasła. Działa to w ten sposób że gdy internauta kliknie w link to aby otworzyła się podstrona docelowa w pierwszej kolejności będzie trzeba wprowadzić hasło zabezpieczające. W przypadku braku zgodności hasła internauta nie będzie mógł zobaczyć co się znajduje za hiperłączem.

 

Zabezpieczeniem hasłem może też mieć inne zastosowania. Jeśli chcesz aby internauci przeczytali cały artykuł zanim klikną w odnośnik w nim zawarty to zawsze możesz wpisać hasło w treść artykułu. Gdy internauci przeczytają całą treść, odnajdą hasło ulokowane w treści i dzięki temu będą mogli otworzyć kolejną podstronę.

 

W kwestii wykorzystania nowego mechanizmu ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Sami jesteśmy ciekawi do jakich celów zostanie zastosowana nasza nowa usługa. Liczymy na przedstawianie swoich rozwiązań przez naszych internautów.

 

Kto dokonał modyfikacji ?

Autorem pomysłu oraz wykonawcą nowego dodatku jest programista pracujący na stałe razem z pracownikami Ads-Center.NET Sp Zo.o. , wszelkie dodatki oraz modyfikacje zostały wytworzone w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie wyżej wymienionej firmy.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: