NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

TnijURL.com przekroczyło 100 tysięcy aktywnych linków

2018-11-06 12:15:00

Skracanie długich linków przy pomocy TnijURL.com

Gdy tworzyliśmy pierwszą wersję portalu TnijURL.com , nikt nie spodziewał się że tak prosty mechanizm może być przydatny użytkownikom internetu. Wersja alfa została stworzona głównie na potrzeby naszej firmy w celu śledzenia statystyk wejść z linków utworzonych oraz uporządkowanej formy przechowywania wszystkich skrótów. W trakcie użytkowania podjęto decyzję że dla próby zostanie zbudowany osobny serwis internetowy który będzie umożliwiał tworzenie skróconych linków dla użytkowników internetu. I w ten oto sposób w 2010 roku powstał portal o nazwie TnijURL.com

 

100 000 aktywnych linków

W trakcie użytkowania naszego portalu do skracania długich linków, internauci którzy korzystali z naszych usług wykonali aż sto tysięcy skrótów, które następnie zamieścili na różnych własnych oraz współpracujących serwisach. Każdego dnia internauci za pomocą naszego oprogramowania tworzą kolejne skrócone linki. Niektóre z nich są kasowane z przyczyn regulaminowych lub po zgłoszeniach od Google. Ale pozostałe które są tworzone przez normalnych internautów tworzą tak piękną sumę.

 

Licznik oczywiście nie został zatrzymany. Stale idzie na przód co widać w statystykach serwisu który osiągnął pewien poziom mimo że świadczy całkowicie darmowe usługi względem swoich użytkowników.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: