NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

TnijURL.com ma nowego właściciela

2018-06-01 12:16:08

 

TnijURL.com

Serwis internetowy znajdujący się pod domeną TnijURL.com służy internautom od 2010 roku jako uniwersalne narzędzie do skracania długich linków. Nasuwa się pytanie , po co skracać linki ? Wiele komunikatorów lub sposobów przesyłania wiadomości ma ograniczoną ilość znaków których można użyć w jednej wiadomości. Innym przykładem jest brak czytelności lub niezrozumiałe znaki trudne do przekazania słowami oraz inne utrudnienia. W tym celu właśnie powstał system do skracania długich linków internetowych np. aukcji czy ogłoszeń.

 

Serwis TnijURL.com w 2016 roku przeszedł gruntowną modernizację. Do zmian zachęcili nas użytkownicy którzy zgłosili konkretne potrzeby. Funkcje które nam opisano faktycznie rozwijały możliwości skracania długich linków URL. Dlatego ówczesna administracja strony TnijURL.com podjęła się całkowitej modernizacji skryptów oraz wyglądu witryny.

 

Nowy właściciel

Od 1 Czerwca nowym właścicielem TnijURL.com zostaje Ads-Center.NET Sp Zo.o. , wspomniana spółka po długich negocjacjach z wcześniejszym właścicielem , z sukcesem doprowadziła do podpisania dokumentów na mocy których dokonana jest zmiana właściciela serwisu.

 

Obie strony umowy zachowują poufność treści podpisanych dokumentów oraz formy i wysokości rozliczenia.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: