NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Owocne długie negocjacje

2018-04-30 23:23:08

CentrumPrasowe.pl

Portal ten powstał jeszcze za czasów istnienia Internetowej Agencji Marketingowej Ads-Center.NET zarządzanej przez Krzysztofa Wolskiego. Osoba ta to zmyślny wizjoner który dostrzega nisze oraz potrafi na bazie własnych doświadczeń oraz badań stworzyć kreatywny produkt który wypełni niszę. Jednym z takich produktów jest portal Centrum Prasowe który ma za zadanie ułatwić przedstawicielom przedsiębiorstw kontakt z dziennikarzami oraz ułatwić dotarcie dziennikarzy do informacji prasowych publikowanych przez firmy i ich działy PR.

 

Przed powstaniem Centrum Prasowe w internecie dominowały agencje które budowały indywidualne wirtualne biura prasowe na podstronach domen firmowych przedsiębiorstw które zlecały takie działania. Niestety takie podejście do sprawy jest połowiczne. Każda firma może zbudować w łatwy sposób nową podstronę na swoim serwisie i tam publikować artykuły prasowe. Co z tego skoro żaden dziennikarz od razu tam nie trafi ? Właśnie i tutaj z pomocą przychodzi Centrum Prasowe. Dziennikarz nie musi już szukać po tysiącach witryn nowych informacji prasowych, wystarczy że wejdzie na stronę główną CentrumPrasowe.pl i zapozna się z dziś dodanymi wiadomościami. Takie działanie znacznie skróci czas obiegu informacji. Jednak aby wymyślić takie rozwiązanie należało wcześniej pochylić się nad problemem i rozmawiać z dziennikarzami oraz z przedstawicielami działów PR w przedsiębiorstwach. Na podstawie tych badań powstał dziś widoczny pod adresem CentrumPRasowe.pl portal informacyjny.

 

Centrum Prasowe PL przejęte przez Ads-Center.NET Sp Zo.o.

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET została zamknięta z końcem roku 2017. Była to decyzja pokierowana względami osobistymi która zakończyła ośmioletnią karierę jako samodzielny przedsiębiorca. Jeden z serwisów który został wyprodukowany podczas lat działalności jest wspomniany CentrumPRasowe.pl . Obecnie serwis istniał i działał ale nie mógł generować dochodów gdyż działalność gospodarcza została zamknięta. Dlatego zarząd nowo powstałej spółki Ads-Center.NET Sp Zo.o. postanowił że będzie negocjować warunki przejęcia portalu. Umowa która została zawarta jest przez obie strony utrzymywana w ścisłej tajemnicy, jednak kwietnia 2018 roku, CentrumPrasowe.pl jest we władaniu Ads-Center.NET Sp Zo.o.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: