NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET została zamknięta

2018-02-14 14:52:25

Zamknięcie Ads-Center.NET w postaci działalności gospodarczej

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski, działała na rynku od kwietnia 2009 roku. Powstanie firmy czy też działalności gospodarczej, zostało sfinalizowane po powrocie do kraju Krzysztofa Wolskiego. Stworzenie firmy o takim profilu było poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym w takich firmach jak Integer.pl S.A. Jeszcze zanim stała się spółką kapitałową. Następnie właściciel firmy zdobywał swoje doświadczenie wraz z kolejnymi projektami które projektował, budował, wdrażał oraz nadzorował ich pracę. Po zarejestrowaniu działalności gospodarczej Krzysztof Wolski w międzyczasie gdy wykonywał pod szyldem swojej firmy witryny internetowe dla swoich kontrahentów, jednocześnie tworzył swoje autorskie projekty między innymi Wirtualne Centrum Prasowe.

 

Przez lata firma wykonała tysiące zleceń wysłania e-mailingu w formie reklamy, kilka tysięcy kampanii banerowych oraz wykonała kilkaset witryn internetowych. Jednak nic co dobre wiecznie nie trwa. Pogorszenie koniunktury dla Ads-Center.NET przyszło wraz z grudniem 2015 roku. Od tamtej pory w naszych przepisach ciągle coś się zmienia a taka niestabilność grozi poważnymi konsekwencjami. Dlatego na początku 2017 roku gdy kończona była spłata wielu kredytów, podjęto ważną decyzję o zamknięciu działalności gospodarczej w obecnej formie. Działanie takie ma na celu uchronienie majątku właściciela firmy przed ewentualnymi groźnymi dla firmy zmianami w interpretacjach oraz rozporządzeniach odnoszących się do podatków. Wraz z zamknięciem działalności gospodarczej zyskuje się spokój własnego majątku oraz możliwość spojrzenia na obecną sytuacje gospodarczą kraju z lekkiego dystansu.

 

Rozsypany wianuszek stron internetowych

Wraz z zamknięciem Internetowej Agencji Marketingowej Ads-Center.NET Krzysztof Wolski , doszło do rozsypania się wianuszka witryn internetowych którymi zarządzała ta działalność gospodarcza. Wiele witryn internetowych które należały do wskazanej wyżej agencji po prostu straciła swojego właściciela gdyż adresy internetowe zostały uwolnione gdyż nie sprzedaje się ich wraz z zamknięciem działalności. Witryny na tą chwilę są przetrzymywane na opłaconym do połowy roku serwerze co przez pewną chwilę gwarantuje ich działanie. Jednak docelowo będą musiały znaleźć nowego operatora który będzie nimi zarządzał. Obsługa tych witryn to koszt kilku tysięcy złotych rocznie. Dlatego jesteśmy świadomi tego że będzie dość trudno znaleźć nabywcę na niektóre adresy i po prostu przepadną.

 

Tak oto zamyka się pewien rozdział z życia człowieka.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: