NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Odnowione TnijURL.com

2017-10-23 23:38:54

TnijURL.com

Jest to witryna która powstała w 2010 roku, prawie rok po założeniu firmy Ads-Center.NET która jest deweloperem wspomnianej strony. TnijURL.com to usługa darmowa skierowana dla wszystkich internautów. Za pomocą tego narzędzia można skracać długie adresy które nie mieszczą się w wiadomości SMS lub na Twitterze. Wiele usług internetowych w adresie URL przemyca informacje które wywołują z bazy danych danej witryny odpowiednią podstronę. Często adresy te składają się z kilkudziesięciu jak i również kilkuset znaków. Zapamiętanie tak długiego adresu jest bardzo trudne szczególnie gdy zawiera znaki spoza podstawowego alfabetu. Właśnie tutaj z pomocą przychodzi darmowa usługa TnijURL.com .

 

Odnowienie witryny

W wakacje 2017 roku, do naszego biura został przysłany e-mail od jednej z użytkowniczek naszego narzędzia. Pani pytała czy w najbliższej przyszłości planujemy udostępnienie jakiegoś mechanizmu za pomocą którego można by skracać w krótkim czasie wiele linków jednocześnie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom internautów. Szczególnie gdy świadczymy usługi za darmo. W takiej sytuacji dopasowanie witryny do potrzeb internautów ma kluczowe znaczenie. Podczas wymiany kilku listów elektronicznych ustaliliśmy potrzeby wspomnianej użytkowniczki naszego serwisu. W dalszej drodze uzyskane informacje zostały przekazane do działu programistów którzy opracowali własne rozwiązanie wspomnianego problemu. Podczas debaty doszło do podania pomysłu zmiany grafiki oraz przystosowania witryny do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Do tej pory TnijUrl.com współpracowała jedynie z standardowymi komputerami typu desktop oraz laptop czy notebook.

 

Zmiana grafiki oraz dołożenie jednego dodatku wydawało się zbyt proste. Dlatego został powołany zespół specjalistów do opracowania dodatkowych opcji dzięki którym skracanie linku nabierze nowego znaczenia dla użytkowników usługi. Jedna w drodze prac doszło do pewnej konkluzji. Mimo że serwis nadal jest za darmo, część dodatków musi być spersonalizowanych dlatego powstało darmowe konto użytkownika. Po założeniu darmowego konta użytkownika internauta zyskuje dostęp do dodatkowych funkcji takich jak historia skróconych linków, możliwość ich edycji oraz modyfikacji. Nadawanie indywidualnej nazwy linku. Określanie ilości kliknięć po której link przestanie istnieć oraz możliwość ustawienia daty dnia kiedy link przestanie działać.

 

Ilość dodatków jak na jedną solidną zmianę raczej całkowicie zaspokaja obecne potrzeby osób korzystających z naszej darmowej usługi. Dlatego też będziemy przyglądać się grupie portali z segmentu Cut URL aby stale trzymać rękę na pulsie i być o krok od konkurencji.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: