NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zawarcie współpracy Ads-Center i PKSI Grup

2016-01-24 23:19:19

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.net

Jest to firma która działa na rynku od 2009 roku jako zarejestrowana działalność gospodarcza Krzysztofa Wolskiego. Działania właściciela firmy rozpoczęły się na długo wcześniej jednak były to działania dorywcze i służyły bardziej szlifowaniu zdobytej wiedzy niż działalności zarobkowej. W tym samym czasie były budowane pierwsze strony które dziś stanowią trzon agencji marketingowej. Rejestracja działalności gospodarczej była wymuszona bardziej zdecydowanymi działaniami w celu upowszechnienia marki oraz usług które były dostarczane internautom.


PKSI Grup

To także działalność gospodarcza człowieka który również zajmuje się pozycjonowaniem i szerokim marketingiem stron internetowych w globalnej sieci. Właściciel firmy zbudował ponad czterdzieści katalogów stron internetowych na europejskich domenach. Mają one znacznie wyższe niż tworzone takie same konstrukcje na domenach Polskich czy też regionalnych. Domeny z końcówkami polskimi mają obniżone wartości w wyszukiwarce Google. Kara została nałożona w związku z zauważeniem w poprzednich latach wzmożonej liczby powstających stron śmieciowych które miały tylko jeden cel a mianowicie produkcja miejsc z których można dystrybuować duże ilości linków wychodzących do pozycjonowanych stron www.


Katalogi stron internetowych które stanowią podstawę umowy o współpracy między obiema firmami to unikalna konstrukcja która została stworzona przez właściciela PKSI Grup. Katalogi są tak skonstruowane że budową przypominają zwykłego bloga a linki wychodzące są zawarte w treści. Również dobrze dobrano parametry techniczne katalogów. Do każdej podstrony można dodać treści o łącznej długości trzech tysięcy znaków. Z jednego artykułu wychodzi tylko jeden link. Zachowanie tych proporcji powoduje że wpisy umieszczane w katalogach tej grupy nabierają dużej wartości merytorycznej. To przekłada się bezpośrednio na jakość linku wychodzącego a to z kolei wpływa na pozycję strony reklamowanej w ten sposób w wynikach wyszukiwarek internetowych.


Umowa współpracy

Obie firmy podpisały umowę współpracy dzięki której Ads-Center.net będzie podejmować działania w celu sprzedaży usługi oferowanej przez PKSI Grup wśród swoich własnych klientów oraz internautów którzy trafią na ofertę. Ads-Center.net może używać wszelkich kanałów do dystrybucji oferty którą udostępnia PKSI Grup. Również liczba dostępnych usług jest nieograniczona ilościowo ani czasowo. Zawarcie takiej umowy jest korzystne dla obu stron podpisujących się pod dokumentem. Ads-Center.net posiada szeroką grupę zadowolonych klientów którzy mogą być potencjalnymi klientami na świadczoną nową usługę. Zawarta umowa otwiera szerokie perspektywy zarobkowe dla obu współpracujących przedsiębiorstw. Wartość umowy o współpracy nie ma górnego limitu. Obie strony umowy zastrzegły tajność warunków finansowych związanych z wypełnianiem podjętej współpracy.


Ads-Center.net wystawia ofertę związaną z umową na wszystkich stronach które działają w obszarze wspierania pozycjonowania oraz marketingu internetowego. Obecnie to aż cztery witryny należące do grupy medialnej Ads-Center.net oraz aukcje internetowe na popularnych portalach aukcyjnych.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: