NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowa współpraca Ads-Center.NET oraz ANG Kredyty

2019-10-04 19:14:00

Nowa współpraca między Ads-Center.NET oraz ANG Kredyty

Forma prowadzonej przez naszą firmę działalności opiera się o zdobywanie powierzchni reklamowych które następnie można eksploatować w różny sposób. Do tej pory pozyskiwaliśmy głównie powierzchnie reklamowe i świadczyliśmy usługi dla swoich klientów. Nowa umowa współpracy pozwala nam wskoczyć o jedno miejsce w hierarchii pośredników w usługach finansowych. To również wyższe marże które możemy uzyskać za poszczególne produkty.

 

Wspomniana współpraca pozwoli na sprawniejsze zagospodarowywanie powierzchni reklamowych które znajdują się w naszym zarządzaniu. A szerokie spektrum usług finansowych pozwoli na obsłużenie niemal każdego zainteresowanego bez znaczenia jakiej wielkości posiada firmę lub czy też jest zwykłym konsumentem.

 

Po podpisaniu dokumentów, czas na wdrożenie wytycznych zawartych w umowie. W tym celu wykorzystamy już wcześniej stworzony formularz do pozyskiwania danych od osoby zainteresowanej ofertą. Czas pomyśleć o kreacjach reklamowych oraz przygotować nasz rotator banerów do obsługi nowej kreacji.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: