NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowe powierzchnie reklamowe na TnijURL.com

2019-04-30 20:46:00

Nowe powierzchnie reklamowe na TnijURL.com

Nasz portal generuje każdego dnia całkiem przyzwoitą ilość odwiedzin, co powoduje iż każda odsłona to również wyświetlenie jednego banera reklamowego z listy które znajdują się w rotatorze banerów. W ostatnim czasie pisaliśmy o fakcie przekroczenia 9 milionów kliknięć w linki skrócone za pomocą naszego systemu TnijURL.com do skracania długich linków. Zgodnie z nowym panelem do obserwowania statystyk, widać że każdy nowy link dodany do systemu generuje wejścia. Są też rekordziści serwisu którzy posiadają po 40 tysięcy kliknięć w link. Te fakty powodują że serwis TnijURL.com dociera do całkiem pokaźnej oraz bardzo zróżnicowanej liczby ludzi z całej Polski. Tym samym nasz portal stał się bardzo dobrym miejscem do prowadzenia akcji informacyjnych, kampanii wizerunkowych czy też ogólnokrajowych kampanii społecznych.

 

Nasza nowa powierzchnia reklamowa ma wielkość 750 na 200 pikseli co pozwala wyświetlać poziome banery reklamowe uznawane za najbardziej popularne. My chcąc ułatwić korzystanie z naszego systemy, wdrożyliśmy powierzchnię o najbardziej standardowych wymiarach. W tym momencie w systemie wyświetlają się reklamy które zakontraktowała jeszcze agencja marketingowa Ads-Center.NET Sp Zo.o. , jednak gdy pomożemy zmniejszyć ilość oczekujących wyświetleń, postaramy się wdrożyć własny system sprzedaży oraz obsługi wyświetlanych reklam. To pomoże serwisowi generować przychody oraz utrzymywać się samodzielnie przynosząc również wymierne korzyści swojemu właścicielowi czyli firmie Ads-Center.NET Sp Zo.o..

 

Wzrost zainteresowania naszą witryną generuje wzrost rejestrowanych kont użytkownika. A to z kolei przekłada się na stały wzrost osób które powracają do naszego serwisu aby korzystać z naszych darmowych usług. Owszem w tym momencie już nie takich darmowych bo do każdego skróconego linku dodawana jest reklama. Jednak ilość reklam jest bardzo ograniczona do aż jednej sztuki, co ma ograniczać wzrost niechęci do naszej usługi. Staramy się aby dotychczasowi użytkownicy stale korzystali z naszej witryny co przekłada się na wzrost naszych statystyk.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: