NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowa strona firmowa Ads-Center.NET

2019-02-08 20:02:00

Nowa odsłona strony firmowej Ads-Center.NET Sp Zo.o.

Wprowadzamy nową odsłonę naszej witryny. To już trzecie wcielenie szaty graficznej na przestrzeni lat. Przypominamy tylko że pierwsza firma działająca pod nazwą Ads-Center.NET powstała w 2009 roku czyli ponad 10 lat temu. W tym czasie język HTML, CSS oraz PHP przeszły całkowitą rewitalizację. Dawniej posługiwaliśmy się HTML w wersji 3,2 dziś jest to wersja numer 5. O ewolucji PHP nawet nie będziemy wspominać.

 

Nowością w nowej odsłonie witryny oprócz samej grafiki jest też innowacyjny system CMS stworzony od podstaw przez naszych programistów. Zastosowaliśmy całkiem nowe podejście do systemów dystrybucji i zarządzania treścią jakim jest CMS. Budując cały skrypt od pustego pliku, jesteśmy w 100 % właścicielami kodu oraz rozwiązań w nim zastosowanych. Skrypt jest napisany w PHP 7 co gwarantuje bardzo wysoką sprawność. A zastosowane mechanizmy oraz rozwiązania powodują że każdy użytkownik tego skryptu może budować ciekawe i rozbudowane witryny.

 

Całkowitą innowacją jest moduł sklepowy dzięki któremu można dodawać boksy informacyjne z produktami oraz usługami które właściciel witryny sprzedaje. Dzięki temu każda wizytówka firmowa która zostanie stworzona na naszym CMS-ie może z miejsca wprowadzać swoje usługi i towary do sklepu oraz natychmiast rozpoczynać sprzedaż.

 

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej witryny która znajduje się pod adresem Ads-Center.NET

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: