NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Pracujemy nad nowym narzędziem marketingowym

2019-01-03 21:00:00

Nowe narzędzie marketingowe

Niedawno spółka Ads-Center.NET weszła w posiadanie serwisu WiarygodnaFirma.pl . Serwis ten wcześniej należał do mniejszej działalności gospodarczej. Posiadał pewne elementy które miały wspierać sprzedaż jednak niezbyt się sprawdzały gdyż same w sobie potrzebowały marketingu. Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się wdrożonym metodom marketingu i poprawić istniejący program partnerski WiarygodnaFirma.pl .

Obecnie serwis posiada program partnerski, jednak ogranicza się on do wyświetlania banerów reklamowych które mają zachęcać do kliknięcia. Następnie internauta trafia do lejka, tak aby mógł zapoznać się z informacjami ale nie miał możliwości opuszczenia procesu sprzedaży.

Ta metoda była oparta o współpracę z właścicielami witryn internetowych na których były wyświetlane banery reklamowe. Jednak przez długi czas współpracy ta metoda przynosiła niewielkie efekty. Dlatego obecnie pracujemy nad opracowaniem nowej metody pozyskiwania kontrahentów przy współpracy z osobami które chcą dorabiać w domu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: