NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Profesjonalny audyt strony www od Ads-Center.NET

2018-11-27 22:47:00

Profesjonalny audyt strony internetowej

Aby przeprowadzić profesjonalny audyt strony www należy wcześniej posiąść sporą ilość wiedzy na temat budowy strony, wytycznych Google oraz znajomość na wysokim poziomie języków takich jak HTML oraz CSS. To ostatnie może wydawać się banalne, jednak mi jako specjaliście często zdarza się poprawiać kod strony po fachowcach z wieloletnim doświadczeniem. Ich błędy nie wynikają z braku wiedzy ale z ignorancji. Większość programistów zachowuje się jak rzemieślnicy. Tworzą kod pod grafikę którą dostali od osoby zajmującej się wizualizacją nowego projektu, często ignorując niektóre ważne części składowe znaczników. A to właśnie te pominięte składowe składają się na ogólną liczbę błędów wykrytych przez witrynę.

 

Algorytm Google który ocenia stronę na podstawie ponad 250 znanych czynników, sumuje liczbę błędów i wszystkie zapamiętuje jako błąd. Algorytm nie rozróżnia błahych i poważnych braków, wszystkie zalicza do błędów. To zaważa często na wynikach witryny i tym samym na pozycji na konkretne frazy w wynikach wyświetlanych internautom.

 

Usługa Ads-Center.NET

Nasz profesjonalny audyt strony internetowej zawiera konkretne informacje w którym miejscu jaki fragment kodu należy poprawić. Po przeprowadzeniu badania jakim jest audyt, każdy klient otrzymuje raport w którym wskazujemy elementy ważne do poprawy. Potrafimy również wskazać dokładnie wszystkie miejsca które stanowią problemy na stronie. Wraz z raportem każdy kontrahent otrzymuje wskazówki dlaczego należy dany fragment poprawić.

 

Jak przeprowadzamy audyt ?

Nasza firma korzysta ze specjalistycznego oprogramowania które potrafi przeanalizować setki tysięcy podstron każdej witryny nawet sklepu internetowego. Dzięki wysokiej mocy obliczeniowej oraz dużej ilości pamięci RAM, komputer jest w stanie szybciej oraz bezbłędnie porównać wszystkie podstrony składające się na daną witrynę. To pozwala dokładnie zapanować nad nagłówkami, tekstami, oraz opisami znaczników.

 

Jeśli Twoja konkurencja zajmuje wysokie pozycje, z pewnością korzystali z naszych usług audytu strony www. Często po wyeliminowaniu nadmiernej liczby błędów strony same szybują na wyższe pozycje. Audyt w naszej firmie jest zawsze w przystępnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: