NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Po zmianie właściciela TnijURL.com kwitnie

2018-07-02 18:37:02

Portal kwitnie po przejęciu

W okolicach dnia 1 czerwca 2018 roku informowaliśmy za pomocą informacji prasowej o zmianie właściciela serwisu TnijURL.com . W tamtym czasie agencja Ads-Center.NET Sp Zo.o. stała się właścicielem wymienionego wyżej portalu. W następstwie przejęcia kodu strony, dokonano pewnych poprawek plików zawierających mechanizmy serwisu. Została również poprawiona wersja na komórki. W efekcie tych drobnych zabiegów, serwis TnijURL.com notuje teraz znacznie więcej nowych odwiedzin które kończą się skróceniem długiego linku URL , lub założeniem konta użytkownika.

 

Informacja o wyjściu jednego z największych graczy z rynku pozwala nam na konkurowanie z pozostałymi graczami. Jesteśmy pełny nadziei że internauci wybiorą nasze rozwiązanie. Po przebudowie serwisu oferujemy znacznie szersze możliwości niż konkurencja. Również obsługa serwisu jest bardziej intuicyjna a specjalnie zaprojektowana grafika współgra z tematem witryny.

 

TnijURL.com działa nieprzerwanie od 2010 roku. Będziemy starać się podtrzymywać tą tradycję i stale dbać o stabilność portalu który obecnie my prowadzimy. Zapraszamy do korzystania z skracacza długich linków. To jeden z najlepszych pod względem możliwości portal w Polskiej sieci.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: