NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Start nowej spółki Ads-Center.NET Sp Zo.o.

2018-02-20 12:49:57

W poprzednim tygodniu

W poprzednim tygodniu na stronach CentrumPRasowe.pl została opublikowana notka prasowa która głosiła informację o zamknięciu Internetowej Agencji Marketingowej Ads-Center.NET. Była to firma prowadzono jako działalność gospodarcza od 2009 roku. W tym czasie właściciel oraz pracownicy tworzyli dla kontrahentów firmy wiele serwisów internetowych oraz wizytówek firmowych z czego praktycznie się utrzymywała. Dodatkowym zarobkiem była reklama w postaci mailingu oraz usług specjalistycznych takich jak zapewnienie odwiedzin oraz dodatkowych odsłon podstron wskazanego serwisu, które były realizowane za pomocą autorskiego oprogramowania. Oferta agencji była znacznie szersza bo posiadała w swym wachlarzy również sprzedaż oraz utrzymanie domen internetowych, hosting witryn, pozycjonowanie oraz reklamy AdWords. Mimo wielu klientów działalność została zamknięta w grudniu 2017 roku.

 

Powstanie spółki Ads-Center.NET Sp Zo.o.

Po zamknięciu działalności gospodarczej okazało się że strony internetowe które agencja zbudowała na własne potrzeby nadal żyją swoim własnym życiem, a co najlepsze przynoszą dochody. Fakt ten zmotywował grupę pewnych osób aby założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością odkupując od byłego właściciela domeny oraz logotypy marek którymi zarządzał.

 

Obecnie jesteśmy na etapie finalizowania zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W najbliższym czasie dojdzie do oceny poszczególnych serwisów oraz wykup praw do domen oraz witryn tych które przedstawiają wartość dla nowej spółki.

 

O kolejnych wykupach będziemy informować każdorazowo nową informacją prasową zamieszczaną na Centrum Prasowe w naszej przestrzeni. Na chwilę obecną przejęliśmy pod potrzeby spółki adres w Centrum Prasowym należący do zamkniętej działalności gospodarczej.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: