NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowe narzędzia dla biznesu

2017-12-14 23:37:17

Dotychczasowe dokonania

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET przez osiem lat swojego istnienia wprowadziła do użytku wielu firm oraz osób prywatnych sporą ilość skryptów oraz innego rodzaju oprogramowania które służą w sprawniejszym wykonywaniu codziennych czynności. Ads-Center.NET od początku swojego istnienia jest podzielona na struktury. Mimo że nie widać tego gołym okiem, to firma posiada dział inwestycyjny, dział marketingu, inkubacji, projektowania oraz tworzenia oprogramowania głównie serwerowego.

 

Jednym z bardziej znanych projektów Web Deweloper Ads-Center.NET to CentrumPrasowe.pl służące wielu przedsiębiorstwom za narzędzie codziennego marketingu oraz dbania o wizerunek firmy. Centrum Prasowe oferuje każdemu zainteresowanemu osobne subkonto w ramach darmowej usługi. Na subkoncie można utworzyć własne wirtualne biuro prasowe gdzie można umieszczać dowolne informacje związane z firmą oraz jej dokonaniami. To forma budowania pozytywnej opinii wokół przedsiębiorstwa. Warto zadbać o ten aspekt. Dziś wiele osób poszukuje w pierwszej kolejności informacji o firmie zanim zacznie z nią jakikolwiek interes lub kontakt. Dlatego warto zadbać o pozytywne informacje na temat firmy. Ciekawe wiadomości z firmy mogą również posłużyć jako fundament pod większy artykuł który stanie się darmową reklamą.

 

Obecnie firma Ads-Center.NET pracuje nad skryptami które mogą znaleźć zastosowanie jako uzupełnienie w już istniejących serwisach internetowych. Są to blogi oraz katalogi stron internatowych. Oba narzędzia są często wykorzystywane w budowaniu wielkości witryny oraz monetyzacji dostępnych zasobów. Jednak to nie wszystkie projekty nad którymi obecnie pracują nasi pracownicy.

 

Nasze laboratorium X stale pracuje nad dodatkowymi ułatwieniami w obsłudze już istniejących stron które pracują w grupie medialnej Ads-Center.NET . Praca laborantów stale przyśpiesza obsługę zamówień lub odciąża zasoby serwerów które wykorzystujemy. Dlatego Mimo że te osoby na co dzień nie są widoczne w firmie, mimo wszystko są bardzo ważne dla istnienia przedsiębiorstwa.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: