NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Wersja 3.0 Centrum Prasowe oficjalnie wdrożona

2017-05-23 23:51:45

 

Trzecia wersja

Podczas ciągłych prac nad kodem portalu, stale dopisujemy nowe fragmenty kodu. Z czasem bałagan w kodzie uniemożliwia dalszą rozbudowę. A my jako ekipa twórców portali internetowych przyznajemy się że stale pracujemy nad kodem tej strony. Dlatego dotarliśmy do momentu gdy stało się potrzebą napisanie całego portalu od początku.

 

Programiści podjęli się sporego wyzwania. Już wersja 2.0 była dość skomplikowana i bogata w funkcje dodatkowe. Nasz portal pod nazwą CentrumPrasowe.pl wystartował jako pierwszy z taką ofertą i usługami dla szerokiej grupy firm i instytucji z opcją darmowego prowadzenia własnego wirtualnego biura prasowego za pomocą łatwego w obsłudze portalu internetowego.

 

Podczas przepisywania kodu i uzupełniania jego fragmentów o elementy które były w międzyczasie dopisywane, programiści mieli również za zadanie zoptymalizować zapytania do bazy danych, przenieść wszystkie elementy SEO z poprzedniej wersji oraz wzbogacić nowy portal o kilka dodatków.

 

Jako że jesteśmy prekursorem w tej formie portali informacyjnych, czujemy się zobowiązani do stałego wprowadzania innowacyjnych usprawnień tak aby nasi kontrahenci mogli uzyskać jak największy

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: