NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ads-Center.NET i Grafika Patriotyczna

2016-10-31 15:10:53

Ads-Center.NET

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET to firma która skupia w swoim zapleczu wiele stron internetowych które posiadają możliwość wyświetlania banerów reklamowych. Każde wyświetlenie banera reklamowego internaucie który akurat przegląda jedną z podstron któregoś z serwisów należących do grupy medialnej Ads-Center.NET, ma swoją wartość względem reklamodawcy. Możliwe że akurat ten internauta jest potencjalnym klientem firmy która akurat wyświetla reklamę na stronie którą przegląda internauta. Dlatego z wielką chęcią wyświetlamy kolejne banery naszych kontrahentów. System który zapewnia sprawne wyświetlanie reklam na naszych wszystkich stronach działa w oparciu o zewnętrzną licencję. Jest to stale modernizowany skrypt który należycie obsługuje wszystkie zdarzenia.


Grafika Patriotyczna

Jest to sklep internetowy z ubraniami zdobionymi grafiką o wydźwięku patriotycznym, związana tematycznie bezpośrednio z Polską historią i kulturą. Platforma sklepowa udostępnia Program Partnerski dzięki któremu firmy które posiadają odpowiednie zaplecze mogą pomagać w reklamowaniu produktów za pomocą swoich stron. W zamian sklep wynagradza swoich partnerów odpowiednią prowizją w postaci % od koszyka każdego poleconego klienta.


Współpraca

Obie firmy nie zdradzają wartości zawiązanej współpracy gdyż jest też to forma wynagrodzenia za wygenerowaną sprzedaż. Ads-Center.NET za pomocą stron internetowych z własnego zaplecza będzie reklamować patriotyczną odzież przy użyciu banerów reklamowych. Nawiązana współpraca zakłada pozytywny wpływ na bilans grupy medialnej Ads-Center.NET ze sprzedaży usług partnerów handlowych.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: